ایده پردازی استوری برد

اشتراگ گذاری در facebook
اشتراگ گذاری در whatsapp
اشتراگ گذاری در linkedin
اشتراگ گذاری در pinterest

ایده پردازی با استوری برد

یک طراح لباس برای طراحی یک مجموعه جدید چکار می کند؟ راههای زیادی برای جستجوی آنها وجود دارد. یکی از روشهای آزمایش شده و واقعی به شرح زیر است:

تابلوی روحیه(استوری برد) الهام بخش طراحی مد، راهی عالی برای تبدیل جدیدترین روندها به خلاقیت است، شما می توانید استوری بورد را به صورت دیجیتالی یا دستی انجام دهید و از آن عکس بگیرید ... استوری برد می تواند از  لوازم یا لباس یا هر چیزی باشد ، اما انتقال "ظاهر" کلی مجموعه وایده پردازی راحت وخلاقانه را به خوبی انجام می دهد.
لوازم جانبی (اکسسوری / مثال جواهرات - برای شما می تواند الهام بخش باشد و همچنین طرح ،رنگ و بافت وموادی را که فکر می کنید به شما ایده جدید می دهد در آن مشاهده کنید.
 
تابلوهای داستانی می توانند راهی عالی برای انتقال سبک طراحی شما باشند ، به شما کمک می کنند ایده های خود را بهتر انجام دهید و از همان ابتداسبک متفاوتی پیدا کنید. از نظر من یکی از راههای عالی برای متمرکز شدن ذهن شما است.
همچنین استوری برد به شما هنر چیدمان ومهارت تعادل ،تناسب ،بافت ،ریتم وچرخش چشم را تقویت کند ودید شما را نسبت به مواد دوروبرتان حساس کند


 در اینجا چند نمونه از مواردی که از صفحه داستان که شما به دنبال آن هستید ، آورده شده است. مهمترین مواردی که باید شامل شود: - ایده های اساسی رنگها / پارچه ها / تکه های جواهراتی که می خواهید برای مجموعه خود استفاده کنید - ایده ای از موضوع / الهام بخش پشت مجموعه شما - مروری بر نوع و تعداد قطعات شما برای ایجاد (دامن ، بالاتنه با آستین ، ست گردنبند و گوشواره ، سر و گوش ، و غیره)